HAKKIMIZDA

Roboodi; genç kadrosu ve yenilikçi iş anlayışıyla, sektöre yeni bakış açıları sunan akıllı ev teknolojileri firmasıdır. Profesyonel akıllı ev sistemleri oluştururken kullanıcıyı ön planda tutmayı hedefleyerek, limitimizi hayal gücünüzde saklıyoruz.

Hikayemiz

Roboodi; genç mimarlar ve mühendisler tarafından FYC GRUP bünyesinde kurulmuştur. Kaliteli ürünler sunmayı misyon edinmiş, akıllı ev & ofis sistemlerinde sınırları olmayan ve kullanıcı memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir firmadır.

Kullanmakta olduğumuz ürünler; yazılımsal ve donanımsal olarak, diğer markalara göre daha işlevsel ve kullanışlıdır. Herhangi bir elektronik ürünü akıllı hale getirebilen sistemimiz sayesinde, tüm ürünleri rahatlıkla akıllı telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz.

Genç, dinamik ve heyecanlı ekibimiz; durmaksızın araştırma ve geliştirme (AR-GE) çalışmalarını devam ettirmektedir. Hizmetlerimizden yararlanmak için siz de hemen ekibimizle iletişime geçin!

BİZİ SEÇMENİZ İÇİN 3 GÜZEL NEDEN
1

Her an daha iyisini yapabilmek için çalışıyoruz.

2

Tüm ürünlerimizde birebir değişim garantisi sunuyoruz.

3

Bütün elektronik eşyalarınızı akıllı hale getirebiliyoruz, sadece hayal etmeniz yeterli.

THE EKİP

Akıllı ev sektörüne yeni bakış açıları katan; genç, dinamik ve araştırmayı seven mimarlar ve mühendislerin oluşturduğu dev ekibimizle sizlere hizmet vermek için hazırız.

Akıllı ev sistemleri alanında her zaman en iyi hizmeti verebilmek için durmaksızın çalışıyoruz.

Yazılım ve donanım söz konusu olduğunda; işlevsel, son teknoloji ve kaliteli ürünleri hizmetinize sunuyoruz.

Evinizdeki tüm elektronik cihazları akıllı hale getirebiliyoruz. Sadece hayal edin ve gerisini bize bırakın.

Akıllı ürünlerimizi online olarak satın alabilirsiniz.